Praktický lékař MUDr. Lucie Pazourová

Eva Lukášková
Sestra: Eva Lukášková

Ordinace

Lékař ordinuje od 7.30 hod.

Odběry: 7.00 – 7.45 hod každý den

Děkujeme nemocným, že přicházejí v dopoledních hodinách a ne během prevencí.

Našim pacientům také nabízíme tato vyšetření přímo v ordinaci:

• Tlakový holter (ambulantní monitorování krevního tlaku po dobu 24 hodin)
  • ABI (vyšetření které slouží zjištění nebo vyloučení ichemické choroby dolních končetin)
  • Okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • EKG (elektrokardiogram)
  • Spiro (dechová funkce plic)
  • Infúzní terapie ( analgetické, vasodilatační, aplikace vit.C)
  • Předoperační vyšetření
  • Dispensarisace pacientů s poruchami metabolismu lipidů, diabetes, vysoký krevní tlak, atd.
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • INR (koaguační test)
  • Stanovení krevního cukru glukometrem
  • Odběr krve a moče pro laboratorní testy

OČKOVÁNÍ:

V našich ordinacích VPL  běžně očkujeme po celý rok proti hepatitidě A i B a klíšťové encefalitidě, v sezonně proti chřipce, po domluvě jsme schopni zajistit i další vakcinace proti ostatním infekčním nemocem, nově např. vakcínu proti pásovému oparu pro pacienty nad 50 let věku.

Vzhledem k letošní teplé zimě lze předpokládat vysokou aktivitu klíšťat, proto nezapomínejte na ochranu sebe a svých blízkých očkováním proti klíšťové encefalitidě. Klíšťová encefalitida je závažné onemocnění nervového systému, může mít velmi komplikovaný průběh a v některých případech zanechává i trvalé následky. V teplých měsících je nutné očkovat ve zkráceném očkovacím schématu, kdy se první dvě dávky aplikují s odstupem 2 týdnů, více informací např.na www.pozorkliste.cz

Ordinace praktického lékaře v přízemí PP je zaměřená na zdravotně preventivní péči. Provádíme vstupní, výstupní, mimořádné a preventivní prohlídky, dohlídky na pracovišti atd. dle platné legislativy. Nabízíme zajištění pracovně lékařských služeb včetně dohlídek na pracovištích. Nové firmy, které mají zájem o spolupráci s Podještědskou poliklinikou, mohou volat na tel.: 482360700 nebo na mobil: 774 473 470. V dopoledních hodinách provádíme léčebně preventivní činnost. Závodní preventivní péči provádíme každý pracovní den, pouze pro smluvní partnery nebo po domluvě s vedením polikliniky. V nutných případech objednáváme zaměstnance na profesní prohlídky i v dopoledních hodinách.

Ordinační hodiny

den