Praktický lékař MUDr. Elena Sanochkina

ST   7.30 – 13,00

ČT   7.30 – 15,00

PÁ   7.30 – 12,00

Objednání na pracovně lékařské prohlídky (PLS) POUZE emailem: pracovni.lekarstvi@poliklinikaliberec.cz

7.30 – 10,00             akutní stavy

od 10 hod.                objednaní pacienti na čas

CENÍK VÝKONŮ NEHRAZENÝCH ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ

• LÉKAŘSKÁ PROHLÍDKA DO ZAMĚSTNÁNÍ   300, - 500,- Kč

• VÝPIS ZE ZDRAVOTNÍ DOKUMENTACE   250,- Kč

• ZPŮSOBILOST KE STUDIU, BRIGÁDĚ   150,- Kč

• ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ  300,- Kč  /  DŮCHODCI   150,- Kč

• POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ   200,- Kč

• ZBROJNÍ PRŮKAZ   500,- Kč

• ÚRAZOVÉ POJISTKY, DLE CENÍKU POJIŠŤOVEN   100, - 300,- Kč

• ŽÁDOST O LÁZNĚ, DOMOV DŮCHODCŮ   200,- Kč

• APLIKACE OČKOVACÍ LÁTKY   150,- Kč

STANDARDNÍ LHŮTA VYSTAVENÍ POSUDKU OD PODÁNÍ ŽÁDOSTI  - 10 DNŮ

VYSTAVENÍ  VÝPISŮ A  PRŮKAZŮ „NA POČKÁNÍ“ + 200,- Kč

Ordinace praktického lékaře v l. NP vlevo Podještědské polikliniky je primárně zaměřena na zdravotně preventivní péči i na Pracovně lékařské služby (PLS). Provádíme vstupní, výstupní, mimořádné a preventivní prohlídky, dohlídky na pracovišti atd. dle platných právních předpisů. Nabízíme zajištění pracovně lékařských služeb včetně dohlídek na pracovištích. Nové firmy, které mají zájem o spolupráci s Podještědskou poliklinikou, mohou volat na tel.: 482360700. V dopoledních hodinách provádíme léčebně preventivní činnosti. Pracovně lékařské služby provádíme každý ordinační/pracovní den v odpoledních hodinách, pouze pro smluvní partnery nebo po domluvě s vedením polikliniky. V nutných případech objednáváme zaměstnance na PLS prohlídky i v dopoledních hodinách.

Našim pacientům také nabízíme tato vyšetření přímo v ordinaci:

• Tlakový holter (ambulantní monitorování krevního tlaku po dobu 24 hodin)
  • ABI (vyšetření které slouží zjištění nebo vyloučení ichemické choroby dolních končetin)
  • Okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • EKG (elektrokardiogram)
  • Spiro (dechová funkce plic)
  • Infúzní terapie (analgetické, vasodilatační, aplikace vit.C)
  • Předoperační vyšetření
  • Dispensarisace pacientů s poruchami metabolismu lipidů, diabetes, vysoký krevní tlak, atd.
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • INR (koaguační test)
  • Stanovení krevního cukru glukometrem
  • Odběr krve a moče pro laboratorní testy

OČKOVÁNÍ:

V našich ordinacích VPL  běžně očkujeme po celý rok proti hepatitidě A i B a klíšťové encefalitidě, v sezonně proti chřipce, po domluvě jsme schopni zajistit i další vakcinace proti ostatním infekčním nemocem, nově např. vakcínu proti pásovému oparu pro pacienty nad 50 let věku.

Vzhledem k letošní teplé zimě lze předpokládat vysokou aktivitu klíšťat, proto nezapomínejte na ochranu sebe a svých blízkých očkováním proti klíšťové encefalitidě. Klíšťová encefalitida je závažné onemocnění nervového systému, může mít velmi komplikovaný průběh a v některých případech zanechává i trvalé následky. V teplých měsících je nutné očkovat ve zkráceném očkovacím schématu, kdy se první dvě dávky aplikují s odstupem 2 týdnů, více informací např.na www.pozorkliste.cz

Ordinační hodiny

Ordinační hodiny: lékař ordinuje od 7.30

Po 7.30 - 12.00     12,30 - 15.00
Út 7.30 - 13.00     12,30 - 15.00
St 7.30 - 13.00
Čt 7.30 - 12.00      12,30 - 15.00

Přestávka na oběd 12.00 - 12.30

Odběry krve denně

7.00 - 7.45 hod. provádíme odběry. Klienti se na odběry objednávají (po předchozí domluvě s lékařem) osobně nebo telefonicky, předoperační odběry a vyšetření je vhodné objednávat s předstihem.

pracovni.lekarstvi@poliklinikaliberec.cz

Zpět na seznam ordinací