Praktický lékař MUDr.Bradnová Kateřina

Evelína Rutová
Sestra: Evelína Rutová

Ordinace

V tyto pátky je ordinace zavřena, provádíme PLS :

9.11.2018

23.11.2018

Ordinace praktického lékaře v l. patře PP je zaměřená na zdravotně preventivní péči. Provádíme vstupní, výstupní, mimořádné a preventivní prohlídky, dohlídky na pracovišti atd. dle platné legislativy. Nabízíme zajištění pracovně lékařských služeb včetně dohlídek na pracovištích. Nové firmy, které mají zájem o spolupráci s Podještědskou poliklinikou, mohou volat na tel.: 482360700 nebo na mobil: 774 473 470. V dopoledních hodinách provádíme léčebně preventivní činnost. Závodní preventivní péči provádíme každý pracovní den, pouze pro smluvní partnery nebo po domluvě s vedením polikliniky. V nutných případech objednáváme zaměstnance na profesní prohlídky i v dopoledních hodinách.

Našim pacientům také nabízíme tato vyšetření přímo v ordinaci:

• Tlakový holter (ambulantní monitorování krevního tlaku po dobu 24 hodin)
  • ABI (vyšetření které slouží zjištění nebo vyloučení ichemické choroby dolních končetin)
  • Okultní krvácení (prevence nádoru tlustého střeva)
  • EKG (elektrokardiogram)
  • Spiro (dechová funkce plic)
  • Infúzní terapie (analgetické, vasodilatační, aplikace vit.C)
  • Předoperační vyšetření
  • Dispensarisace pacientů s poruchami metabolismu lipidů, diabetes, vysoký krevní tlak, atd.
  • CRP (C-reaktivní protein)
  • INR (koaguační test)
  • Stanovení krevního cukru glukometrem
  • Odběr krve a moče pro laboratorní testy

OČKOVÁNÍ:

V našich ordinacích VPL  běžně očkujeme po celý rok proti hepatitidě A i B a klíšťové encefalitidě, v sezonně proti chřipce, po domluvě jsme schopni zajistit i další vakcinace proti ostatním infekčním nemocem, nově např. vakcínu proti pásovému oparu pro pacienty nad 50 let věku.

Vzhledem k letošní teplé zimě lze předpokládat vysokou aktivitu klíšťat, proto nezapomínejte na ochranu sebe a svých blízkých očkováním proti klíšťové encefalitidě. Klíšťová encefalitida je závažné onemocnění nervového systému, může mít velmi komplikovaný průběh a v některých případech zanechává i trvalé následky. V teplých měsících je nutné očkovat ve zkráceném očkovacím schématu, kdy se první dvě dávky aplikují s odstupem 2 týdnů, více informací např.na www.pozorkliste.cz

Ordinační hodiny

Ordinační hodiny:

Po 7.00 - 12.00 13.00 - 18.00 objednaní pacienti, návštěvy u pacientů, administrace
Út 7.00 - 12.00 13.00 - 15.00 objednaní pacienti
St 7.00 - 11.00 11.00 - 13.00 pouze PLS a objednaní pacienti
Čt 7.00 - 12.00 13.00 - 16.00  dia kontroly, prevence

Přestávka na oběd 12.00 - 12.30

Odběry krve denně 7.00 - 7.45 hod. provádíme odběry. Klienti se na odběry objednávají (po předchozí domluvě s lékařem) osobně nebo telefonicky, předoperační odběry a vyšetření je vhodné objednávat s předstihem.

info@poliklinikaliberec.cz

Zpět na seznam ordinací